Yasin ÖZTEMUR

HAKKIMIZDA

Yasin Öztemur Beton İNŞAAT ve İNŞAAT Malzemeleri Ltd. Şti., 2005 yolunda ÖZTEMUR İNŞAAT'ın ortaklarından Kıyasi Öztemur tarafından İzmir'de kurulmuştur. Şirketimiz, kuruluşundan bu yana başta çimento, tuğla ve kiremit olmak üzere pek çok yapı malzemesinin satışıyla sektörün ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlamıştır. Kurucumuzun sektörde 40 yıla yaklaşan tecrübesi, arşan yelpazesinin yıldan yıla artmasına ve sektör içinde daha çok alıcıya ulaşılmasına temel sağlamıştır.

Şirketimiz sadece Buca içerisinde değil, İzmir'in diğer semtlerinde verdiği üstün hizmet ile de kısa zamanda sektör içerisinde bir marka haline gelmeyi başarmıştır. Sektörün önde gelen müteahhit firmaları ile yaptığımız işler, Şirketimizin verdiği hizmet kalitesini iartırarak gelişmesinde önemli bir rol oynamıştır. Şirketimiz, satışını yaptığı dayanıklı ve kaliteli yapı malzemeleri ile önemli projelerin altına imzasını atmaya devam etmektedir.

 

pic
 • HAKKIMIZDA

  Yasin Öztemur Beton İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Ltd. Şti., 2005 yılında Öztemur İnşaat'ın ortaklarından Kıyasi Öztemur tarafından İzmir'de kurulmuştur.

 • İLETİŞİM BÖLGELERİ

  Adnan Kahveci Cad. 347 Sok. No:101/C
  Şirinyer / İZMİR

  Tel: +90 232 448 96 29
  Fax: +90 232 448 96 29
  Cep Tel: 0532 254 92 42
  Email: info@yasinoztemur.com
  Web  : www.yasinoztemur.com